ייעוץ והגשת דו"חות מס

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
Please leave this field empty.

ניהול ותפעול עסק פרטי מלווה גם בלא מעט חשש והיתקלות אל מול מוסדות הבירוקרטיה ורשויות החוק בישראל,
אשר אינם מכירים בחדוות העשייה והמוטיבציה כתחליף להתנהלות תקינה אל מול רשויות המס והגשת דו"חות מס כנדרש בחוק.

לא תמיד ברור מדוע נדרש בעל עסק חדש להצהיר על נכסים שעמדו ברשותו קודם להקמת העסק – שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים לעסק המשלבים ייעוץ והגשת דו"חות מס יכול להקל באופן משמעותי על בעל הארגון ומנהליו ולאפשר לו להתפנות לבניית העסק, הרחבת פעילותו ושגשוגו. כבר עם פתיחת העסק החדש נדרש מבעליו רישום אל מול הרשויות בניהן משרדי מס ערך מוסף, מס הכנסה וביטוח לאומי כאר הדו"ח הראשוני שעליו להגיש הוא דו"ח הצהרת הון בו ייפרט את כל הנכסים ומצבו הכלכלי וזאת על מנת שבמידת הצורך ניתן יהיה להוכיח בהמשך כי אורח חייו ורכישותיו תואמות את הצהרותיו בנוגע להכנסות הארגון.

מעבר לזאת, דו"חות רבעוניים ושנתיים המוגשים בדיוק ובזמנם הנם חלק מהפעילות השוטפת של כל עסק בכל סדר גודל, בלי קשר לכמות הפעילות ושווי ההכנסות. דו"חות המס מתייחסים אמנם להכנסות העסק, אולם כל בעל עסק, קטן כגדול חייב להכיר את רשימת ההוצאות המוכרות, המאפשרות לו להזדכות בגינם במע"מ ולהפחית את ערכם מדיווח ההכנסות, שכן מדובר בהוצאות המוכרות כהוצאות שנועדו לצורכי קיום הפעילות העסקית. ניהול נכון של הרישומים והדו"חות יכול להביא לחיסכון גדול בתשלומי המיסוי של העסק.

שירותי ייעוץ והגשת דו"חות מס

שירותי ייעוץ והגשת דו"חות מס מיועדים גם ובעיקר לעסקים קטנים אשר מנהלים את עיקר שירותי הנהלת החשבונות בעצמם, במטרה לתת יד מכוונת ותומכת ולסייע להם בביצוע פעולות מורכבות יותר המחייבות ידע, ניסיון והיכרות עם רשויות המס. אי הגשת דו"חות מס או הגשה של דו"חות מס כוזבים (גם אם בתום לב) עשויה להוליד חקירות אגרסיביות של רשויות המס, דו"חות וקנסות מיותרים.

בין מעטפת השירותים המלאה שאנו מספקים:

  1. עריכה והגשה של דוחות מס שנתיים לחברות: מיסוי חברות הוא תחום עיסוק שונה לחלוטין מהנהלת חשבונות לעסקים ומצריך ידע והיכרות עם נבכי חוקי החברות ומורכבותן. עריכה והגשת דו"חות של חברה מחייב גם חתימה ופיקוח של רואה חשבון מורשה.
  2. עריכה והגשה של דו"חות מס שנתיים ליחידים: עסקים קטנים, עוסק פטור או מורשה, המנהלים את פעילותם הפיננסית בעצמם יכולים למצוא ערך אמיתי ועזרה ממשית בשירות אותו אנו מציעים של הגשת דוח שנתי למס הכנסה – דו"ח שלעתים עלול להיות סבוך ומורכב מאוד.
  3. הגשת דו"ח הצהרת הון: ניתוח המצב הפיננסי האישי והצהרה עליו על מנת להבטיח שקט עתידי מפני חקירות ודיווחים מיותרים.
  4. ייעוץ מס בתכנון הקמת עסק חדש: חשוב מאוד בעיקר לעסקים שלא יודעים עדיים להעריך את פעילותם העסקית.
  5. ייצוג בדיוני שומות מול רשויות המס: ליווי מקצועי של רואה חשבון מומחה שיבטיח שמירה על זכויות העסק ובעליו.

משרדנו מספק שירותי הנהלת חשבונות מקיפים ו/או ממוקדים, על פי צורך, לכל חברה, עוסק פטור או מורשה וארגון. 
אנו מלווים עסקים החל משלב ההקמה בתהליכי ייעוץ והגשת דו"חות מס ומבטיחים שקט נפשי וזמינות בעבור בעל העסק לדברים החשובים באמת.

submission-tax-reports

זקוקים לשירותי יעוץ והגשת דו"חות מס לארגון שלכם?
פנו אלינו עוד היום לייעוץ אישי ומקצועי!

חייגו עכשיו: 03-5351717
דוד בן יעקב, רואה חשבון [email protected]
ענת נהרי, רואת חשבון [email protected]

לקבלת עדכונים חודשיים ניתן להירשם כאן
Please leave this field empty.