שירותי הנהלת חשבונות

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
Please leave this field empty.

עסקים רבים בישראל, קטנים כגדולים, למדים כבר בתחילת דרכם כי שירותי הנהלת חשבונות
הנם שירותים המצריכים ידע ומקצועיות וכי התנהלות שגויה בנושא מחירה אינה בטל בשישים.

בימנו אלו פתיחה של עסק עצמאי בכל סדר גודל (החל מעוסק פטור וכלה בחברה בע"מ) מחייבת התנהלות מקצועית שוטפת אל מול רשויות המס, התנהלות הכוללת הגשת דו"חות מס מפורטים במועדם, דיוק מרבי בנתונים שונים, רישום ותיעוד של פעולות רבות אשר לא כולן נראות כרלוונטיות תחילה. טעויות ואיחורים בהגשת הדו"חות יביאו לקנסות מיותרים וגרוע מכך, לחקירות אגרסיביות של רשויות המס אשר תוצאותיהן עלולות לעלות לבעל העסק במחיר כבד.

יחד עם זאת, החשש מפני פתיחת הדלת לעסק פרטי ולמידע הרב בפני גורם חיצוני מלווה לעתים בחשש כמו גם הרתיעה מפני מחיר כבד, בעיקר עבור עסקים אשר נמצאים בתחילת דרכם ותחזית הצלחתם העסקית עדיין לוטה בערפל. חשוב לדעת כי על מנת לתת מענה לשני החששות גם יחד, החשוב ביותר הוא לבצע התאמה בין העסק על פי אופיו וסדר הגודל שלו למשרד שירותי הנהלת חשבונות אמין ומקצועי, אשר לצד השירות המוקפד יתאים לארגון את חבילת השירותים המתאימה לכיסו ולצרכיו.

שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים

שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים, מלבד מהיותם גורם המעניק שקט נפשי משמעותי אל מול הרשויות השונות, מהווים מראה כלכלית-עסקית מלאה ומשקפים לבעל העסק את מצבו בכל רגע נתון. בעלי עסקים רבים, בעיקר בתחילת דרכם, נוטים להישען על תחושת בטן ולתרגם באופן שגוי מאזנים ותחזיות, וליווי מקצועי של אנשי הנהלת חשבונות מקצועיים ומיומנים יסייעו בקבלת ההחלטות הניהוליות הנכונות ותהליכי צמיחה חשובים של הארגון.

משרדנו מעניק שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים ומותאמים לכל סוגי העסקים והחברות בישראל,
בהתאמה אישית על פי הצרכים המרכזיים החשובים של כל ארגון, בדגש על –

שירותי הנהלת חשבונות לחברות

הצרכים ודרישות ניהול החשבונות של חברה בע"מ שונים מאלה של עסקים אחרים ומחייבים הנהלת חשבונות כפולה שמשמעותה רישום מדויק של כל פעולה פיננסית או כלכלית אשר הנה בעלת השפעה על חשבונות החברה. גם מיסוי החל על חברה בע"מ אינו דומה לפקודת המס השוטפת החלה על עסקים פרטיים, ונדרש אבחנה קפדנית ומלאה של רואה חשבון בכיר ומנוסה לטובת ניהול הספרים כנדרש, חתימה על הדו"חות והגשתם בצורה ראויה.

שירותי הנהלת חשבונות לעמותות

עמותות בישראל הן בבחינת מלכ"ר – מוסד ללא כוונת רווח – וככאלה הנן מחויבות בדיווח מוקפד אשר מרכיביו תלויים במחזור ההכנסות השנתי של העמותה. שירותי הנהלת חשבונות שבקיאים ומנוסים בניהול ספרי עמותות ומודעים לדקויות החוק בנושא, יקבעו בהתאם למחזור ההכנסות האם מדובר בהנהלת חשבונות כפולה או חד צדדית כמו גם על דיווח מתאים לרשויות.

שירותי הנהלת חשבונות לעצמאיים ושותפויות

עצמאיים ושותפויות מהווים קשת רחבה של עסקים וארגונים, הזקוקים לצרכים שונים ומשתנים בהתאם לאופי העסק, פעילותו ומחזור ההכנסות שלו כמו גם סכומי ההוצאות.
באמצעות שירותי הנהלת חשבונות יכולים עסקים קטנים כגדולים ליהנות מהטבות וזיכויי מס רבים ולהתנהל בשקיפות המאפשרת צמיחה כלכלית ועסקית.

Accountancy-Services

משרדנו מעניק שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים וקפדניים בעבור קשת רחבה של לקוחות מתחומים וסדרי גודל שונים
וכן גם מסייע לעסקים וארגונים שונים להתנהל כחוק, בצורה מסודרת ובאופן המיטיב עימם כללית וממצה את זכויותיהן המלאות בחוק.

זקוקים לשירותי הנהלת חשבונות לארגון שלכם?
פנו אלינו עוד היום לייעוץ אישי ומקצועי!

חייגו עכשיו: 03-5351717
דוד בן יעקב, רואה חשבון [email protected]
ענת נהרי, רואת חשבון [email protected]

לקבלת עדכונים חודשיים ניתן להירשם כאן
Please leave this field empty.