חשבות שכר

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
Please leave this field empty.

ניהול חשבות שכר והעסקת עובדים הם מהאתגרים הגדולים של כל בעל עסק, כאשר מחד גיסא העסקת עובדים מעידה על פעילות משגשגת של העסק וצורך בידיים עובדות נוספות,
ומאידך גיסא דורשת מבעל העסק לידע בנושא הנהלת חשבונות, חישובי שכר, יחסי עבודה וזכויות עובדים.

הבחירה בשירותי חשבות שכר במיקור חוץ על ידי משרד רו"ח מוסמך היא בחירה בהפחתת העומס מכתפיו של בעל העסק לצד הענקת שקט נפשי ושירותים מקצועיים שיאפשרו לארגון לנהוג בעובדים כחוק ללא חשיפה לתביעות שווא ותואנות מיותרות. שירותי חשבות שכר מעניקים בעצם מעטפת שירותים מלאה הכוללת את כל השלבים הרלוונטיים בנושא החל מחישוב השכר המגיע לעובד, הנפקתו והעברתו אליו, יצירה ותיעוד של תלושי שכר ודיווח כחוק לרשויות המס. גם ארגונים אשר נהגו בעבר להעסיק עובד או עובדת למטרה זו בלבד, מצאו כי בשל הכלים הרבים שעליהם לספק לאותו עובד (תכנות שכר, מאגרי ידע, הכשרות, שירות ייעוץ משפטי בתחום דיני עבודה וכו') לצד שכרו, הוצאת השירות למיקור חוץ היא דרך יעילה, מקצועית וכלכלית יותר בעבור מרבית הארגונים.

שירותי חשבות שכר

שירות חשבות שכר מאפשר לצד החישובים הנדרשים גם להגן על המעביד מפני פגיעה בזכויות עובדים בתום לב בשל חוסר ידע ומאפשרים לו הבנה והתמצאות בתחום יחסי עבודה במקומות בהם הוא נדרש לכך. גם ברמת הנהלת החשבונות הכוללת של העסק, שכר העובדים הוא הוצאה מוכרת במלואה (לרבות שכרו של בעל העסק או בעלי המניות במידה ומדובר בחברה), מה שמפחית את סכום תשלומי המיסוי של הארגון. מסיבה זו חשוב לדייק בשכר העובדים המוצג כברוטו (וכמובן בזה המועבר נטו) ולדעת לדווח עליו בדו"חות המתאימים. בעשור האחרון תחום שכר העובדים כולל גם אלמנטים מתחומי ביטוחי הפנסיה וקרנות ההשתלמות המשפיעים אף הם הן על שכר העובד והן על המיסוי אותו הוא נדרש לשלם כמו גם המעסיק וחשוב להיעזר בשירותי חשבות שכר מקצועיים המביאים גם את עולם הידע הנדרש הזה.

שירותי חשבות שכר הם שירותים מקצועיים המשלבים ידע בעולם הנהלת החשבונות לצד ידע משפטי, ומאפשרים לבעל הארגון והמעסיק להתפנות לתחום עיסוקו ולהצמחת העסק ושגשוגו. חשוב לבחור במשרד רואה חשבון מקצועי המעניק שירותי חשבות שכר מלאים ולהתאים את השירות לסדר הגודל הנדרש לארגון ולעסק. payroll-services

השירותים שלנו בתחום

אנו במשרד רואה חשבון דוד בן יעקב מציעים מעטפת שירותים מקצועית מלאה בתחום חשבות השכר הכוללת את כל שירותי הנהלת החשבונות הדרושים לארגון או חלק מהם כמבוקש.
בין שירותינו אנו מספקים שירותי חשבות שכר מקצועיים הכוללים:

  1. הפקת שכר חודשי
  2. הפקת תלושי שכר
  3. העברת שכר באמצעות מס"ב (מרכז סליקה בנקאי)
  4. דיווחים חודשיים בגין השכר לרשויות.
  5. דיווחים שנתיים בגין השכר לרשויות.

    אנו מעניקים מזה שנים רבות שירותי חשבות שכר לכל עוסק, חברה או מלכ"ר ומאפשרים העסקת עובדים מקצועיים כחוק, בהגינות ובראש שקט.

זקוקים לשירותי חשבות שכר מקצועיים לעסק שלכם?
פנו אלינו עוד היום ונשמח לשרת אתכם נאמנה!

חייגו עכשיו: 03-5351717
דוד בן יעקב, רואה חשבון [email protected]
ענת נהרי, רואת חשבון [email protected]

לקבלת עדכונים חודשיים ניתן להירשם כאן
Please leave this field empty.