החזרי מס לשכירים

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
Please leave this field empty.

עולם המיסוי מטריד לכאורה פחות את השכירים שבינינו באופן שוטף וזאת בשל האמונה הדי עיוורת במרבית המקרים כי סכומי המיסוי המופרשים למס הכנסה ואשר יורדים ישירות מסכום שכר הברוטו שלנו לרשויות המס, הנם אורים ותומים ובלתי ניתנים לערעור או בחינה – אלא שבידיעת החוק ומרכיביו יגלו לא מעט שכירים כי הנם זכאים להחזרי מס משמעותיים.

הקו המנחה שחשוב להבין בעת בחינת הזכאות להחזרי מס לשכירים הוא כי מס ההכנסה המחושב אשר יורד מתלוש השכר הוא בחישוב שנתי, משמע שהמס שחויב בחודש אחד נשען על ההנחה כי זהו סכומי ההכנסות שליוו או ילוו את השכיר לאורך השנה כולה. זאת אומרת כי במידה והיו חודשים במהלך השנה בהם לא עבד או לחלופין אם החליף מקומות עבודה בניהם היו פערי שכר עבורו, יש לחשב את הסכום מחדש וניתן לעשות זאת גם בדיעבד ועד שש שנים לאחור.

מעבר לפערי השתכרות בין מקומות עבודה או תקופות אבטלה (עם או ללא תשלום) ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על זכותו של שכיר לקבלת החזרי מס. הפרשת כספים באופן פרטי לקרן פנסיה או ביטוח חיים היא אחת מהן, תרומה למוסדות ציבור או פעילות בבורסה. פרמטרים משפיעים נוספים הם מצב אישי כלומר גרוש/אלמן /חד-הורי, מגורים ביישוב ספר בעל זכאות, תואר אקדמי ממוסד מוכר, חייל משוחרר, עולה חדש, תושב חוזר וכו'.

שירות החזרי מס לשכירים

המורכבויות הגלויות והחבויות בעולם המיסוי הישראלי הן רבות ומרתיעות רבים מלפנות ולבקש, תוך חשש מהותי שיימצאו חייבים ולא רק שלא יזוכו אלא גם יידרשו לתשלום נוסף. שירות החזרי מס לשכירים הוא שירות מקצועי הנעשה בליווי רואה חשבון מוסמך ממטעם משרדנו, ומבטיח בחינה מהירה ומדוקדקת של פני הדברים במידה ונמצאה זכאות להגשת הבקשה להחזרי מס לרשויות. השירות ניתן באמצעות תשאול מקיף אודות הפרמטרים הרלוונטיים, איסוף חומר וטפסים מתאימים ובחינת הזכאות בתוכנה ייחודית התואמת את תוכנת החישוב במשרדי מס הכנסה, מה שמבטיח דיוק מקסימלי בפניה לבקשת ההחזר – השירות ניתן מיידי וגם רטרואקטיבי עד שש שנות מס לאחור, לשכירים בכל הגילאים ובכל דרגות השכר.

משרדנו מספק שירותי הנהלת חשבונות מקיפים ו/או ממוקדים לכל סוגי העסקים ומלווים גם שכירים המשלבים פעילות עסקית מזערית להנאה או להשלמת הכנסה ומעניקים ייעוץ גם ליזמים טרם הקמת העסק ותחילת הפעילות. החזרי מס לשכירים הוא אחד מני שירותים רבים שאנו מספקים לציבור לקוחותינו, במקצועיות ובאדיבות. בין לקוחותינו לקוחות שכירים החוזרים מדי שנה לביצוע הבדיקה בידיים ועיניים מקצועיות ומסורות, וזוכים מדי שנה להחזר מס משמעותי ולסכומי כסף בלתי מבוטלים.

tax-refunds-employees

שאלון ראשוני קצר לבדיקת זכאות:

 1. האם הנך עובד כשכיר ומשלם מס הכנסה?
 2. האם החלפת מקומות עבודה?
 3. האם לא עבדת חודש אחד לפחות?
 4. האם קיבלת דמי אבטלה/לידה?
 5. האם הפקדת כספים באופן פרטי לקופת גמל/קרן פנסיה?
 6. האם הייתה לך פעילות בבורסה?
 7. האם קיבלת פיצויי פיטורין?
 8. האם סיימת תואר אקדמי?
 9. האם הנך חייל משוחרר?
 10. האם תרמת למוסדות ציבור?

  מעוניינים לבדוק בצורה יסודית ומלאה אם גם לכם מגיע החזר מס?
  פנו אלינו עוד היום לליווי אישי ומקצועי בנושא!

  חייגו עכשיו: 03-5351717
  דוד בן יעקב, רואה חשבון [email protected]
  ענת נהרי, רואת חשבון [email protected]

לקבלת עדכונים חודשיים ניתן להירשם כאן
Please leave this field empty.