חשבות וניהול כספים

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
Please leave this field empty.

שירותי חשבות וניהול כספים הם שירותים להם זקוק כל עסק וארגון, קטן כגדול, במטרה לנהל מערכת כספים מסודרת ויעילה
בשקיפות והצבת תמונת מצב מדויקת ונכונה בפני בעל העסק בכל רגע נתון, כמו גם מילוי דו"חות ותשלומי מס כחוק לרשויות, מבלי להסתכן בחקירות וקנסות מיותרים.

קיימות כיום שתי דרכים עיקריות לניהול הכספים בעסק:

העסקה ישירה של מנהל כספים – שיטה זו מתאימה בעיקרה לארגונים גדולים, בהם קיים תזרים מזומנים גדול לצד חשבון הוצאות והעסקת צוות עובדים רחב. ישנם ארגונים בסדרי גודל גדול אשר אינם מסתפקים במנהל כספים יחיד ואף מחזיקים במחלקה שלמה הכוללת חשבי שכר, מנהלי חשבונות, רכש והוצאות ותפקידים שונים בהתאם לצורכי הארגון.

שירותי חשבות וניהול כספים במיקור חוץ – בעבור עסקים קטנים ובינוניים זו היא השיטה הטובה והיעילה ביותר לניהול כספים בארגון. באמצעות חברות המתמחות בתחום ומעסיקות בעלי מקצוע בניהם רואי חשבון, מנהלי כספים, יועצי מס וחשבי שכר, בעבור קשת של לקוחות מתחומים שונים, יכול העסק לזכות לניהול מקצועי ומהימן, בשקיפות מלאה ובעלויות נוחות.

בעידן בו העלות האגרסיבית ביותר של הארגון היא עלות העובדים, חשבות וניהול כספים אינם התחום היחיד בו שירותי מיקור חוץ זוכים לפופולריות רבה. מדובר בשיטת התעסוקה החדשנית שהביאה הקדמה הטכנולוגית, המאפשרת בצוע של עבודות מסוגים רבים ובהיקפים שונים ללא קשר פיזי אל בית הלקוח. תחומים דוגמת שירותי משרד, שירות לקוחות, שיווק ומיתוג, פרסום ועוד פורחים בעולם של מיקור חוץ ומבטיחים כי ארגונים יוכלו ליהנות משירותים ברמה מקצועית גבוהה ובעלויות נוחות.

שירותי חשבות וניהול כספים

שירותי חשבות וניהול כספים במיקור חוץ כוללים מספר תחומי טיפול ואחריות מרכזיים:

  • עריכת שכר עובדים כחוק והנפקת תלושי שכר
  • בניית תקציב לעסק
  • פיקוח ובקרה על תזרים מזומנים
  • עריכה והגשה של דו"חות כספיים לרשויות המס כנדרש.
  • מיצוי זכויות והטבות אל מול גורמים שונים.
  • ניתוח המידע והצגתו בפני הנהלת הארגון באופן שוטף
  • ליווי וייעוץ בתהליכים והתנהלות מול בנקים וספקי אשראי.

בנוסף משרדנו מעניק מגוון שירותים ייחודיים ומתקדמים בתחומי ניהול, חשבות וניהול כספים שחברתכם עשויה להפיק תועלת רבה מהם, בין היתר סיוע בקבלת תמריצים ממשלתיים, מענקי מו"פ וסיוע על ידי קרנות בערבות המדינה, איתור שותפים אסטרטגיים ופיננסיים, הכנת תכנית עסקית ותזרים מזומנים, ביקורת פנים, נאמנויות, ניהול כספים/שרותי חשבות, הערכות שווי ועבודות כלליות. בבחירה מקצועית של חברה לניהול שירותי החשבות והכספים של העסק ו/או הארגון ניתן לזכות גם בשירותים נוספים, מועילים וחשובים לא פחות, שאינם בהכרח בבסיס השרות הניתן בכל חברה, בניהם: ביקורות פנים, הכנת תכנית עסקית למטרות הבראה או למטרות צמיחה והתפתחות של הארגון, נאמנויות, הערכת שווי העסק או הערכות שווי עסקאות פוטנציאליות, איתור שותפים אסטרטגיים ומשקיעים, ניצול מענקי מו"פ וסיוע על ידי קרנות המדינה, עזרה והכוונה לניצול וקבלת תמריצים ממשלתיים על פי זכאות.

אנו במשרד רואה חשבון דוד בן יעקב מציעים לעסקים קטנים וגדולים חבילת שירותים מותאמת אישית, במקצועיות נטולת פשרות ועבודה עם טובי אנשי המקצוע בתחום,
במטרה להביא לכל לקוח ולכל ארגון ניהול מסודר ואחראי של המערכת הכלכלית בארגון, מה שיאפשר לו לצאת לדרך של צמיחה ושגשוג עסקי, במודעות ושקיפות מלאה.

management

למידע נוסף, תיאום פגישה והצעה ייחודית התפורה לצרכיך
פנו אלינו עוד היום ונשמח להתחיל לסייע לך בהקדם!
חייגו עכשיו: 03-5351717
דוד בן יעקב, רואה חשבון [email protected]
ענת נהרי, רואת חשבון [email protected]

לקבלת עדכונים חודשיים ניתן להירשם כאן
Please leave this field empty.