ביקורת דו"חות כספיים

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
Please leave this field empty.

ביקורת דו"חות כספיים מהווה שילוב בין חובה חוקית לשקיפות ולהוכחת פעולת פיקוח על נתוני החברה בפני רשויות המס, לצד חובה מוסרית של ארגון להתנהלות נאותה.
ביקורת דו"חות כספיים הינה שירות המיועד הן להתנהלות השוטפת של ארגון והן לקראת ביצוע פעולה ייעודית דוגמת עריכת דו"חות כספיים לקראת ביצוע מיזוג או רכישה של חברה.

הביקורות השוטפת על הדו"חות הכספיים של החברה (חודשיים, רבעוניים או שנתיים) מתבצעת באמצעות רואה חשבון מוסמך אשר באמצעות עין מקצועית, כלים שונים וידע לצד ניסיון רב, בוחן את אמיתות הדו"חות להתנהלות הכספית של החברה בפועל ברמת דיוק מושלמת, על מנת להבטיח הגשה של דו"חות כספיים ללא רבב לרשויות המס או לכל גורם נדרש אחר. ביקורת דו"חות כספיים מבטיחה כי הדו"חות המוגשים יהיו ישרים ונקיים מטעויות ובעל החברה לא יידרש לחקירות מביכות או קנסות מיותרים.

שירותי ביקורת דו"חות כספיים לחברות ועמותות

ביקורת דו"חות כספיים היא שירות הנדרש כחוק עבור חברות בע"מ ועמותות, אולם לא מעט עסקים רבים מסוגים ובסדרי גודל שונים עושים שימוש בשירות על מנת להבטיח התנהלות כספית אחראית ומסודרת של הארגון. אנו במשרד רואה חשבון דוד בן יעקב, מספקים שירותי ביקורת דו"חות כספיים לצד כל שירותי הנהלת החשבונות הנוספים ומספקים ליווי מקצועי ואישי לעסקים, ארגונים וחברות בכל סדר גודל ותחומי העיסוק. בין שירותי הביקורת שאנו מעניקים ללקוחותינו:

1. ביקורת דוחות כספיים של חברות – ביקורת מקצועית על ידי רואה חשבון בניתוח של הנהלת חשבונות כפולה כנדרש בחוק.

2. ביקורת דוחות כספיים של עמותות – בליווי וביצוע של רואה חשבון מקצועי המתמחה בעבודה עם עמותות ומלכ"רים וצורכיהם הייחודיים.

3. סקירת דוחות כספיים רבעוניים – ניתוח ובקרה על דו"חות רבעוניים לכל סוגי הארגונים.

4. עריכת דוחות כספיים לקראת מיזוג או רכישה – במסגרת הכנה לעסקת מיזוג, רכישה/מכירה של חברה שקיפות היא תנאי הכרחי המייצרת אמינות ומאפשרת התקדמות אל סגירת העסקה. דו"חות כספיים המיועדים להצגת תמונת מצב טרם מכירה או מיזוג מחייבים בנוסף לשקיפות מלאה גם בהירות והצגת תמונת מצב ברורה ואמתית למקבלי הדו"ח.

5. עריכת דוחות כספיים במסגרת הכנת תכנית עסקית – חברה או ארגון הנדרשים להצגת תכנית עסקית לרוב זקוקים לה בפנייה לקבלת הלוואות ואשראי או גיוס משקיעים, כמו גם לקבלת תמונת מצב אמתית ובהירה לבעלים במטרה לפתוח דרך חדשה לצמיחה עסקית. הצגת הדו"חות הכספיים של הארגון בתכנית עסקית היא חשובה מאין כמותה ומצריכה עין מקצועית, ראייה וניתוח מדויק של מצב הארגון.

Auditing-Financial-Statementsבמשרדנו אנו מלווים עסקים קטנים כגדולים, מכל סוגי הרשומות, ומספקים שירותי רואה חשבון, הנהלת חשבונות, ניתוח והפקת דו"חות וליווי כלכלי ועסקי על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים מן השורה הראשונה, השמים את צרכי לקוחותינו בראש סדר העדיפויות ומספקים להם שקט נפשי ומסלול נוח ובטוח להתפתחות עסקית ושגשוג, ללא כל דאגה להיבט הניהול הפיננסי של הארגון.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולהוביל באופן המקצועי והיסודי ביותר,
בכל הנדרש בעניין ביקורת דו"חות כספיים, נשמח לסייע גם לך!

חייג עכשיו: 03-5351717
דוד בן יעקב, רואה חשבון [email protected]
ענת נהרי, רואת חשבון [email protected]

לקבלת עדכונים חודשיים ניתן להירשם כאן
Please leave this field empty.